Centrální vysavače


Dodáváme centrální vysavače do bytů, rodinných domů, administrativních budov, ubytovacích zařízení a průmyslových objektů.


 

Sací jednotka je umístněna mimo obytné prostory (garáž, sklep apod.) a potrubím s antistatickou úpravou je proveden rozvod po domě.Tento rozvod je zakončen několika speciálními zásuvkami, které jsou rozmístněny tak, aby pokryly celý prostor domu.Při samotném vysávání stačí zasunout do zásuvky lehkou hadici a systém se spustí buď tlačítkem na rukojeti hadice, nebo automaticky.Vypnout systém můžeme tlačítkem na rukojeti, nebo vytažením hadice ze zásuvky.Kromě zásuvek je možné mít v systému také automatické lopatky Vac-Pan a to zejména v kuchyňských linkách, ve vestavěných skříních, botnících a pod. Po spuštění lopatky (nohou) pak stačí nečistotu jednoduše vmést a úklid je hotov.

Pořízením centrálního vysavače již nikdy nebudete mít těsně za zády "řvoucího společníka", je konec zakopávání o elektrický kabel, nedostatečné sací síly, znečištění vzduchu po nedokonalé filtraci... Centrální vysavač je tichý, silný a zdraví prospěšný...

Výhody centrálního vysavače:

  • velmi tichý chod
  • minimální víření prachu - výfuk ven
  • nemanipulujete s těžkým vysavačem, ale pouze s hadicí
  • nekupujete filtrační sáčky

S centrálním vysavačem je nutno počítat již ve stádiu stavby nebo průběhu rekonstrukce z důvodu skrytí potrubního rozvodu ve zdech a podlaze. Agregát a zásuvky jsou osazeny pak ve stádiu kompletace po završení všech hrubých stavebních prací.

Kompletní katalog agregátů a příslušenství naleznete na www.beam.cz.